Nasze produkty

Te i inne produkty znajdziesz na stronie Podsluchyonline.pl w bardzo przystępnych cenach -zapraszam.

Podsłuch telefonu Android Photo Video – kopie zdjęć i filmów

Program przesyła kopie wszystkich zrobionych zdjęć i filmów na ustalony adres email. Podsłuch telefonu jest idealnym narzędziem umożliwiającym zdobycie dowodów w postaci fotografii i nagrań wideo z telefonu śledzonej osoby.

Nie ma znaczenia czy zdjęcie lub film zostanie usunięte, program zapisze ich kopie i wyśle w momencie połączenia telefonu z internetem. Tego typu materiały mogą być niepodważalnym dowodem w sprawach sądowych. Program oszczędza transfer kompresując przed wysłaniem zgromadzone materiały, bez znaczącej utraty jakości.

Podsłuch-telefonu-Android-Photo-Video-–-kopie-zdjęć-i-filmów-1

Symbian podsłuch w telefonie – namierzanie telefonu, lokalizacja

Opis

Program do namierzania telefonu umożliwia śledzenie danej osoby w czasie rzeczywistym. Podsłuch w telefonie wysyła aktualną lokalizację na serwer w ustalonych odstępach czasu (np co godzinę, 10 minut) lub na żądanie za pomocą komendy SMS. Program do namierzania jest niewidoczny dla użytkownika oraz niewykrywalny. Sprawia, że telefon na którym jest zainstalowany staje się niemalże osobistym lokalizatorem. Dokładność lokalizacji wynosi do kilku metrów. Tego typu podsłuch w telefonie symbian przydatny może być zarówno do wykrycia zdrady, jak i monitoringu pracowników w firmie. Klient otrzymuje dostęp do serwera z własnym loginem i hasłem, do którego dostęp jest możliwy zarówno za pomocą komputera, jak i telefonu komórkowego.

Symbian podsłuch w telefonie – funkcje:

Lokalizacja na żywo

  • Program pozwala na odświeżanie lokalizacji co kilkanaście sekund. Aktualne miejsce pobytu i przebyta trasa wyświetlana jest na mapie.

Lokalizacja na żądanie

  • Funkcja przydatna jest w celu oszczędnego używania baterii lub w przypadku kiedy potrzebujemy znać miejsce pobytu danej osoby tylko w pewnych odstępach czasu lub porach. Po wysłaniu wiadomości SMS na śledzony telefon (sms nie pojawia się na urządzeniu) program do namierzania aktualizuje pozycję na mapie.

Program służy wyłącznie do monitoringu telefonu dziecka lub kontroli pracownika.

Symbian-podsłuch-w-telefonie-–-namierzanie-telefonu-lokalizacja-1

Advertisements